• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

Çanakkale Erkek Yurtları
   Sevgili Öğrenciler, üniversiteyi kazanarak Çanakkale'yi tercih ettiğiniz için, işletmemiz adına sizleri kutlarız. Özel Anafartalar Öğrenci Yurtları Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak yurtlarımızda uygulanmakta olan, kurallar M.E.B Tebliğleri esas alınarak 1999 yılında 18 Mart Üniversitesinde belkide ilk defa ailelerinden ayrılarak akademik öğrenimlerine başlayan öğrencilerimizin evlerindeki sıcaklığı aratmamak ve barınma sorunlarını çözmek üzere ANAFARTALAR ÖZEL YURT İŞLETMESİ TURİZM İNŞAAT LTD. ŞTİ'nin bünyesinde Anafartalar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuzu kurduk.

  Özel Anafartalar Öğrenci Yurtları gerek kurum gerekse idareciler olarak hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Her türlü siyasi ve ideolojik görüşten uzak, inanç ve düşünceye saygılı tarafsız bir yönetim anlayışıyla çalışmaktadır. Yurdumuzda; 1 Müdür, 1 Müdür Yardımcısı, 1 Danışman, 1 Güvenlik, 2 Kat Görevlisi, 1 Aşçı görev yapmaktadır. 

   ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARINDAN hiçbir zaman ödün vermeyen her türlü siyasi ideolojik görüşten uzak, inanç ve düşünceye saygılı, tarafsız ve çağdaş yönetim anlayışı ile öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan, ANAFARTALAR ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır. 

   Anafartalar Öğrenci Yurtları anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeliyle değerli öğrencilerine en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan, Anafartalar herkez tarafından tanınan ve tercih edilen yurtlar olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç erkek ve kızlarımızın akademik öğrenimlerinde "YENİ EVLERİ" olacaktır.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68775.7104
Euro6.40436.4300
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 35° 23°